Dzień skupienia dla rozeznających powołanie: 23-24.02.2018


Bracie!

Może w Twojej głowie pojawiła się myśl o powołaniu kapłańskim i mówisz sobie „to niemożliwe!”. Wielu z nas tak reagowało,… a jednak jesteśmy w seminarium i cieszymy się z tego. A może myślisz o małżeństwie, albo w ogóle nie wiesz, w którą stronę iść? Daj szansę przemówić Bogu.

Jeśli chcesz się pomodlić i w skupieniu prosić Boga o poznanie Jego woli w Twoim życiu, to przyjedź do seminarium na spotkanie dla pragnących rozeznać swoje powołanie. My nie agitujemy, my chcemy Ci towarzyszyć w drodze do odkrycia życiowego powołania. Będziesz mógł porozmawiać z nami, poznać naszą drogę powołania, zobaczyć seminarium, a także poznać innych mężczyzn, którzy tak jak Ty, szukają jasnego drogowskazu na życie.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek, 23 lutego o 18.00, a zakończą obiadem w sobotę 24 lutego ok. godziny 13.00. Udział w nich jest bezpłatny. Jeśli chcesz wziąć w nich udział, wyślij zgłoszenie na adres powolania@wmsd.waw.pl do dnia 17 lutego. Dostarczymy Ci potrzebnych informacji.

Zabierz ze sobą Pismo Święte, długopis, śpiwór i pozytywne myślenie 🙂

*Dnia, 23 lutego z racji piątku wypadającego w wielkim poście, będzie możliwość uczestnictwa w modlitwie Adoracji Krzyża organizowanej od kilkunastu lat w kościele seminaryjnym. Tego dnia modlitwę poprowadzą diakoni naszego seminarium (klerycy VI roku).

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

Komentarze

komentarzy