Rekolekcje dla rozeznających powołanie: 19-21.05.2017


Zapraszamy na rekolekcje rozeznania powołania!

Drogi Bracie!

Jeśli zastanawiasz się nad tym, do jakiego dokładnie zadania Pan Bóg Cię zaprasza – do małżeństwa, do kapłaństwa, do życia zakonnego – serdecznie zapraszamy Cię na rekolekcje rozeznania powołania. W ciągu weekendu będziesz miał okazję porozmawiać z Bogiem o Twojej przyszłości w klimacie spokoju i wyciszenia. Będziesz też mógł spotkać się z księżmi pracującymi w seminarium i klerykami, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem rozeznawania woli Bożej we własnym życiu. Będziesz też mógł poznać innych młodych mężczyzn, którzy zadają sobie podobne pytania – być może ich odpowiedzi pomogą Tobie, bądź odwrotnie, będziesz w stanie pomóc komuś dzieląc się własnymi poszukiwaniami.

Zapraszamy również tych, którzy rozeznają, że ich powołaniem jest wstąpienie do seminarium – czas rekolekcji może być dla Was dobrym czasem przygotowania się do tego, by jak najlepiej przeżyć miesiące przed rozpoczęciem formacji.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek, 19 maja o 18.00, a zakończą obiadem w niedzielę, 21 maja, ok. 13.00. Odbędą się w domu rekolekcyjnym sióstr ze Zgromadzenia Sług Jezusa w Milanówku (ul. Szkolna 3). Jeśli chciałbyś wziąć w nich udział, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres powolania@wmsd.waw.pl do dnia 12 maja – w odpowiedzi otrzymasz formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje dotyczące dojazdu.

Potrzebne Ci będą Pismo Święte, długopis i śpiwór. Koszt udziału w rekolekcjach to 120 zł, ale niech kwestie finansowe nie będą przeszkodą w udziale w rekolekcjach – jeśli jest taka potrzeba, istnieje możliwość zmniejszenia wysokości ponoszonych przez Ciebie kosztów.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someonePrint this page

Komentarze

komentarzy