Rekolekcje powołaniowe [18-20 maja 2018]


Bracie!

Jeśli zastanawiasz się nad tym do jakiego dokładnie zadania Pan Bóg Cię zaprasza – do małżeństwa, do kapłaństwa, do życia zakonnego – serdecznie zapraszamy Cię na rekolekcje rozeznania powołania. W ciągu weekendu będziesz miał okazję porozmawiać z Bogiem o Twojej przyszłości w klimacie spokoju i wyciszenia. Będziesz też mógł spotkać się z księżmi pracującymi w seminarium i klerykami, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem rozeznawania woli Bożej we własnym życiu. Będziesz też mógł poznać innych młodych mężczyzn, którzy zadają sobie podobne pytania – być może ich odpowiedzi pomogą Tobie, bądź odwrotnie, będziesz w stanie pomóc komuś dzieląc się własnymi poszukiwaniami.

Zapraszamy również tych, którzy rozeznają, że ich powołaniem jest wstąpienie do seminarium – czas rekolekcji może być dla Was dobrym czasem przygotowania się do tego, by jak najlepiej przeżyć miesiące przed rozpoczęciem formacji.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek, 18 maja o 18.00, a zakończą obiadem w niedzielę, 20 maja, ok. 13.00. Odbędą się w Szensztackim Instytucie Sióstr Maryi w Otwocku przy ul. Bronisława Czecha 9/11. Jeśli chciałbyś wziąć w nich udział, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres powolania@wmsd.waw.pl do dnia 16 maja – w odpowiedzi otrzymasz formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje dotyczące dojazdu. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania.

UWAGA! Ponieważ do miejsca rekolekcji idzie się ok. 25 minut od dworca PKP – w razie potrzeby możemy Was odebrać. Prosimy o taką informację w zgłoszeniu.

Podczas rekolekcji potrzebne będą Ci jedynie Pismo Święte, długopis i notatnik. Wszystko inne zapewniamy. Koszt udziału w rekolekcjach to 130 zł, ale niech kwestie finansowe nie będą przeszkodą w udziale w rekolekcjach – jeśli jest taka potrzeba, istnieje możliwość zmniejszenia wysokości ponoszonych przez Ciebie kosztów.

Liczba miejsc ograniczona! Do zobaczenia!