Dzień skupienia dla rozeznających powołanie: 27-28.01.2017


Drogi Bracie!

Zastanawiasz się nad swoim powołaniem? Nie jesteś pewny, na jaką drogę Pan Bóg chce Cię zaprosić? Odpowiedzi najlepiej szukać na modlitwie! W związku z tym nasze seminarium proponuje drugie w tym roku skupienie, pozwalające na rozważanie swojego powołania.

Jeśli czujesz się adresatem powyższych zdań, chcielibyśmy zaprosić Cię na drugie skupienie w tym roku (oczywiście wcześniejsza obecność na pierwszym skupieniu nie jest wymagana). Odbędzie się w piątek i sobotę 27-28.01 w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 (najlepszy dojazd – autobusy 175 i 128 na przystanek plac Piłsudskiego). Zapraszamy w piątek na 18.00, tego dnia czeka nas kolacja i wprowadzenie do rozważania Słowa Bożego. W sobotę będzie czas na indywidualną modlitwę i dzielenie, a także Mszę święta. Skupienie zakończy się obiadem o 13.00. Zapewniamy nocleg z piątku na sobotę w pokojach gościnnych seminarium.

Przyda Ci się Pismo Święte i coś do pisania. Udział w skupieniu nie wiąże się z żadną opłatą.

Jeśli chciałbyś wziąć udział w skupieniu, proszę, żebyś napisał mail z potwierdzeniem do środy 25.01, do godz. 24 na adres krzysztofsiwek@wp.pl.

Mamy nadzieję, że spotkamy się na wspólnej modlitwie.

Pozdrawiamy Cię serdecznie,
Krzysztof Siwek, prefekt seminarium, wraz z klerykami