ZAŁĄCZ(nik) Ducha


To zaproszenie jest dla Ciebie !!!

Któż z nas nie lubi dostawać prezentów, tym bardziej, gdy jest to coś, o czym naprawdę marzę, czego wyczekuję, dzięki czemu pełniej mogę przeżywać swoje życie?

A co gdyby te prezenty mieć na wyciągnięcie ręki …

Prezenty BogaDARY Ducha Świętego są dla Ciebie!!! Czy chcesz je otrzymać?

ZAŁĄCZ(nik) Ducha to cykl sześciu spotkań przygotowujących do uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Podczas Chrztu i Bierzmowania Bóg  obdarzył nas wieloma darami, warto to wykorzystać!!! Są też takie, których Duch Święty ciągle chce udzielać….

Startujemy już od 8 kwietnia o 19.30 – czyli po Mszy wieczornej. Na każdym spotkaniu będziemy pogłębiać naszą wiedzę o darach Ducha Świętego. Opowiedzą nam o tym prelegenci:

bp Michał Janocha, o. Paweł Krupa, dominikanin, ks. Robert Skrzypczak, ks. Wojciech Janyga, ks. Łukasz Turek i ks. Andrzej Grefkowicz.

Oprócz nauki usłyszymy też świadectwo, a przede wszystkim będziemy wspólnie modlić się o poszczególne dary Ducha Świętego.

Spotkania są otwarte dla wszystkich. W roku duszpasterskim poświęconym Duchowi Świętemu to wyjątkowa okazja, żeby dobrze przygotować się na uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zacząć żyć MOCĄ SAMEGO BOGA.