Zaproszenie na rekolekcje powołaniowe


Bracie!

Jeśli myślisz o drodze kapłańskiej, albo nie wiesz jaką drogą iść, to zapraszamy na rekolekcje dla rozeznających powołanie. Będziesz mógł się wsłuchać w Słowo Boże i w jego świetle pomyśleć o przyszłości, bo to Bóg jest dawcą powołania.

Rekolekcje opierają się na Eucharystii, katechezach oraz przebywaniu z Jezusem w Najświętszym Sakramencie. W sposób naturalny jest to też czas nawiązywania dobrych ludzkich relacji, spotkania i poznania księży pracujących w seminarium oraz kleryków. Będziesz mógł też poznać innych mężczyzn, którzy noszą w sobie podobne pragnienia i dylematy. Rozmowa z nimi może pomóc Tobie i im.

Jednego na pewno możesz się nie obawiać: rekolekcje dla rozeznających powołanie to nie czas agitacji, presji, czy wmawiania czegokolwiek komukolwiek. Wspólnie się modlimy, dziękujemy za już powołanych, ale nade wszystko prosimy o to, by uczestnicy rekolekcji rozpoznali wolę Pana Boga w swoim życiu i za nią poszli.

Najbliższe rekolekcje dla rozeznających powołanie rozpoczną się 30 listopada (piątek) o 18-tej, a zakończą 2 grudnia (niedziela) ok.13-tej. Odbędą się w Domu Formacyjnym Sióstr Elżbietanek w Zalesiu Górnym przy ul. Parkowej 41.

Podczas rekolekcji do modlitwy będą potrzebne Pismo Święte, długopis i notatnik. Koszt udziału to 100 zł, ale finanse nie są i nie mogą być przeszkodą. Jeśli jest taka potrzeba, to istnieje możliwość zmniejszenia kosztów.

Aby wziąć udział w rekolekcjach wejdź na stronę https://www.wmsd.waw.pl/rekolekcje/ i wypełnij formularz.

Do zobaczenia!